Щоб не залишитись без субсидії, чотирнадцятирічним потрібен паспорт

27.10.2017 12:41

Працівники управління праці та соціального захисту населення масово перерахували субсидії на жовтень місяць. Повідомлення будуть роздані по сільським радам. Жителям міста повідомлення рознесуть спеціалісти терцентру. Звертаємо увагу на те, що опалювальний сезон розпочався з 16 жовтня.
Якщо вам не перерахували субсидію, необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення копію паспортів та ідентифікаційних кодів. Це необхідно зробити і тим, у кого діти досягли 14-річного віку. Оскільки п.8 848 постанови передбачено, що для  призначення субсидії сукупний дохід  обчислюється, виходячи з доходів, нарахованих  особам, які досягли 14-річного віку, станом на початок періоду, за який враховуються доходи, без урахування  податку з  доходів  фізичних  осіб, відомості про які надаються структурним  підрозділам  з  питань соціального захисту населення  ДФС, Пенсійним  фондом  України.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України» внесено, зокрема, зміни до Закону України «Про Єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Змінами передбачено, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.
Управління праці та соціального захисту населення РДА

Назад