ЩЕ ТРИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДИ НОВОСЕЛИЧЧИНИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО МІСЯЧНИКА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

26.04.2018 20:22

Сьогоднішній день був справді насиченим. Три навчальних заклади - Новоселицький ліцей, Слобідський НВК і Тарасовецька ЗОШ привезли допомогу, зібрану під час Всеукраїнського місяця Червоного Хреста, намписала на своєму ФБ керівник районної організації Червоного Хреста Марина Глігор. Іграшки, одяг, взуття, продукти харчування - це все дітки приносили з дому в свою школу. Я завжди наголошую, в першу чергу, допоможіть своїм вчителям-пенсіонерам, які хворіють та потребують допомоги, допоможіть діткам-інвалідам, які навчаються у вашій школі. А всю іншу вашу допомогу ми роздамо у нас тим, хто потребує. І я щиро радію, коли навчальні заклади беруть участь в благодійних акціях. Значить, ростуть наші діти небайдужими та милосердними. І за це - низький уклін батькам дітей, нашим педагогам.
А вчителі Новоселицького ліцею завезли допомогу ще й в Магальський будинок-інтернат - чоловічий одяг, продукти харчування, борошно, цукор, засоби гігієни та інш.
Милосердя – це принцип життя та поведінки, це бажання допомогти тим, хто потребує. І тоді, коли допомоги потребуватимемо ми, нам теж допоможуть. Адже відповіддю на добро найчастіше буває добро.
Дякую усім, хто допомагає допомагати!
Творімо милосердя разом!

Назад