Сесія районної ради

01.06.2017 16:44

Відбулась чергова сесія районної ради, яку провів Дмитро Вакарюк, участь в її роботі взяла перший заступник голови РДА Каріна Поп.
Сесію традиційно розпочали з хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять тих, хто віддав і віддає своє життя, захищаючи незалежність України.
Головуючий подякував депутатам і посадовцям місцевого самоврядування-спортсменам, які вибороли бронзу VI Всеукраїнської спартакіади серед депутатів рад різних рівнів: Володимиру Фолошні, Марії Нікорич, Ользі Галушці. Щодо порядку денного, нічого непрогнозованого не відбулось. Депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за перший квартал нинішнього року: до районної казни за цей період надійшло, як повідомила головний фінансист району Наталія Дячук, 150 мільйонів гривень, лише дев’ять із них Новоселиччина заробила власних коштів. Внесли зміну до головного кошторису року. Серед найзначніших сум: понад півмільйона гривень спрямували на функціонування “Калинки”, ще 100 тисяч гривень виділили освіті на придбання обладнання довгострокового користування для шкіл району. Понад півтора мільйона гривень Магальська сільська рада спрямувала на капітальний ремонт харчоблоку Острицької ЗОШ. Понад 1 мільйон 400 тисяч до району надійшло “депутатських” коштів за сприяння нардепа Григорія Тіміша. Близько половини цих коштів будуть спрямовані на ремонт даху районного будинку культури (фрагмент над глядацькою залою і сценою), 300 тисяч грн. - на ремонт доріг в Тарасівцях та ін. Депутати заслухали звіт керівника РФОК “Колос” Георгія Кіріла про роботу за минулий рік та перший квартал нинішнього року і продовжили з ним контракт ще на п’ять років. Начальник управління економіки РДА Людмила Істратій доповіла про хід виконання Комплексної програми розбудови дорожньої мережі Новоселицького району на 2017-2020 роки (де зараз ремонтують дороги, чит. на 3-ій стор.) та ситуацію на ринку праці. Проголосували учасники пленарного засідання і “за” цьогорічних лауретів премії імені Степана Сабадаша – відомого журналіста Йосипа Гаврилюка та не менш знаменитого музиканта Семена Вайнберга. Делегували представників району до майбутньої ради майбутнього Госпітального округу: Валерія Калараша, В’ячеслава Бежана, Васля Сухораба та Василя Баруса. Реакція депутатів на ті чи інші питання теж залишається прогнозованою, принаймні, для автора цих рядків. Традиційно активний депутат Володимир Фолошня, котрого, як він сказав “болить” з усіх питань порядку денного. Зокрема він запропоновував 10 тисяч гривень з передбачених поліції 15-ти тисяч спрямувати прикордонникам, бо, за його словами, поліція “лише “кришує”, а не злочини розкриває. “За” цю пропозицію був лише один голос – депутата Фолошні. Не дає йому спокою і резервний фонд, який він пропонує віддати то на ремонт шкіл, то на придбання автобуса для “Колоса”, головуючий знову ж змушений був поставити пропозицію на голосування – і знову ж навіть найближчі соратники не підтримали. Зате всі погодились з депутатом Володимиром Собком про необхідність розробки програми розвитку віддалених сіл. Були внесені і депутатські звернення – Василь Сухораб просив про виділення коштів на зарплатню працівників дитсадка і БК Тарасівців, Світлана Гавка – про виділення коштів на заміну вікон і дверен в Боянській ЗОШ.
Подробиці – в наступних числах газети

Назад