СЕМЕРО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ВАНЧИКОВЕЦЬКОЇ ОТГ

07.06.2019 09:34

Минулої середи завершився термін прийому документів від кандидатів на посаду голови Ванчиківецької ОТГ та депутатів ради об’єднаної громади. Вибори до новоствореної, четвертої на Новоселиччині, ОТГ відбудуться 30 червня. До присяги майбутнього лідера громади та 26 депутатів приведе Анатолій Головльов, який має досвід такої роботи в Магальській та Новоселицькій виборчих комісіях.
Отже посаду голови ОТГ мають намір посісти семеро кандидатів, серед них двоє чинних сільських голів – Олександр Ротар (Черленівка) та Володимир Лупой (Костичани). 40 кандидатів претендують на 26 депутатських крісел в раді майбутньої ОТГ. Майже половину з них уже можна вітати з перемогою: на своїх округах вони не мають конкурентів. Втім, остання неділя червня все покаже.

СПИСОК КАНДИДАТІВ
на посаду голови Ванчиківецької об’єднаної територіальної громади з перших виборів депутатів Ванчиківецької об’єднаної територіальної громади та голови Ванчиківецької об’єднаної територіальної громади Чернівецької області 30 червня 2019 року
ВАТАМАН Ігор Іванович, 1977 року народження, позапартійний, старший оперуповноважений Національна поліція України, самовисування.
ГАЙСАН Сергій Григорович, 1957 року народження, позапартійний, голова СВК «Ванчиківці», самовисування.
САКА Октав’ян Вікторович, 1991 року народження, член Політичної партії «Національний корпус», тимчасово не працює, за поданням Політичної партії «Національний корпус».
РОТАР Олександр Георгійович, 1974 року народження, позапартійний, Черленівський сільський голова, самовисування.
ЛУПОЙ Володимир Сергійович, 1968 року народження, позапартійний, Костичанівський сільський голова, самовисування.
КАПТАР Віктор Григорович, 1963 року народження, позапартійний, начальник віддіду, Новоселицька РДА, самовисування.
ГЛІГОР Октавіан Серафимович, 1977 року народження, позапартійний, вчитель, Ванчиківецька ЗОШ, самовисування.

 

Назад