Розподілять мільйон

01.12.2017 12:24

Депутати районного парламенту на своєму черговому пленарному засіданні наступного четверга розподілять більше мільйона гривень, що надійшли до районної казни понад плановий показник. Бюджетна комісія ради під головуванням Василя Сухораба рекомендує спрямувати ці кошти на виплату заробітної плати бюджетникам – в основному освітянам та працівникам культури.
Сесійні питання впродовж цього тижня обговорили в усіх профільних комісіях ради (головували Алчіп Рошка, Ігор Дубей, Василь Сухораб, Світлана Гавка та Валерій Пріску). Депутати дали погодження, щоб винести до сесійної зали звіт головного лікаря КУ«Центр первинної медико-санітарної допомоги в Новоселицькому районі» В’ячеслава Бежана щодо медичного обслуговування населення та фінансово-господарської  діяльності закладу в 2017році. Розглянуть на своєму пленарному засіданні можливість створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Новоселицького району». Обговорять хід виконання Комплексної програми розбудови дорожньої мережі Новоселицького району на 2017-2020 роки та районної  Програми військово-патріотичного виховання на 2016-2020 роки.
На порядку денному – і  звіт щодо виконання  районного бюджету за січень-вересень 2017 року, затвердження Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Новоселицькому районі на 2018-2020 роки. Внесуть депутати зміни та доповнення до Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки, призначать стипендії кращим спортсменам району, ухвалять рішення щодо надання адресної грошової допомоги, вирішать низку кадрових питань та ін.
І все це депутати робитимуть у день свого професійного свята, тому не обійдеться без приємних сюрпризів.
Вл. інформ.

Назад