РЕЗЕРВИ ГОЛОВИ ПРИКОРДОННОГО ВІДОМСТВА ПРИБУЛИ НА ЗАХІДНИЙ КОРДОН

11.05.2018 11:47

Кілька сотень курсантів Національної академії Держприкордонслужби посилять прикордонні загони Західного регіонального управління, в рамках спільної з ішними правоохоронними органами операції «Кордон-2018».

В межах заходів спрямованих на посилення боротьби з протиправними елементами на кордоні значна кількість особового складу, з числа резерву Голови Державної прикордонної служби, прибула сьогодні до Чернівецького прикордонного загону.

Перепочивши після довгої дороги, курсанти приступили до ознайомлення з ділянкою відповідальності прикордонного загону. Надалі після проведення відповідних інструктажів хлопці вибули до підрозділів охорони   корону. «В основному новоприбулі резерви будуть застосовуватися на найбільш загрозливих напрямках в межах україно-румунського кордону, де на сьогодні спостерігається активізація спроб порушення держрубежу з метою переміщення контрабандних тютюнових виробів», - зазначив Олег Вовк, начальник Чернівецького прикордонного загону.

Варто також сказати, що дії прикордонних нарядів, в які залучатимуться курсанти буде корегувати безпілотна авіація, екіпажі якої вже працюють на ділянці прикордонного загону.

 Такі посилення дозволяють ущільнити охорону кордону, і досягнути високих результатів у боротьбі з незаконною діяльністю у прикордонні, а для курсантів академії на практиці закріпити теоретичні знання.

 

 

Прес-служба Чернівецького

прикордонного загону

Назад