Разом з рахунками за лютий буковинці отримають бланк заяви-приєднання до договору розподілу газу

24.03.2016 22:22

 

Побутові споживачі газу Чернівецької області разом з рахунками за лютий почали отримувати Заяву-приєднання до умов договору на розподіл природного газу, а також інформаційний лист з роз’ясненнями від ПАТ «Чернівцігаз». Приєднання до умов договору здійснюється шляхом підписання заяви. Аналогічну процедуру укладання публічного договору споживачі проходили в січні цього року, коли отримували заяви-приєднання від постачальника природного газу

Реформування газової галузі України, що реалізується у відповідності до Закону «Про ринок природного газу», передбачає укладання публічного договору між газорозподільною компанією та споживачем. Така норма, зокрема, прописана в Кодексі газорозподільних систем.

Типовий договір на розподіл природного газу побутовим споживачам затверджений Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 №2498 «Про затвердження Типового договору розподілу природного газу». Договір є публічним – він розміщений на веб-сайтах газорозподільної компанії – ПАТ «Чернівцігаз» та державного регулятора НКРЕКП і опублікований в журналі «Офіційний вісник України» № 92 від 27 листопада 2015 року

ПАТ «Чернівцігаз» пропонує споживачам підписати та передати заяви особисто або через контролера. Залишити заяву-приєднання можна також у спеціальних скриньках, які розміщені в Центрі обслуговування клієнтів ПАТ «Чернівцігаз» (м. Чернівці та районних філіях компанії). Жодних інших додаткових документів (договорів) споживачам підписувати не доведеться.

«З умовами договору на розподіл природного газу побутові споживачі мають змогу ознайомитись на офіційному сайті ПАТ «Чернівцігаз» у розділі «Типовий договір розподілу природного газу». Окрім цього, з метою приведення документації у відповідність до Кодексу ГРС і упорядкування даних, газорозподільна компанія звертається з пропозицією до клієнтів провести звірку відповідності типорозміру лічильника і фактично встановлених у споживача газових приладів з даними, що вказані у надісланій заяві. Така можливість доступна і в «Особистому кабінеті споживача», – зазначив заступник голови правління з обліку газу Михайло Гаврилюк.

У випадку виникнення додаткових запитань, отримати відповідь на них можна зателефонувавши до Контакт-центру ПАТ «Чернівцігаз» за номером (0372) 931-904 щоденно з 08:00 до 20:00.

Назад