РАЙОННУ ОРГАНІЗАЦІЮ "ПРОСВІТИ" ОЧОЛИЛА ВЧИТЕЛЬКА З ТОПОРІВЦІВ ЛЮСЯ ЗБІРА

25.09.2017 14:55

Сьогодні відбулась XVII звітно-виборна конференція районного об’єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім.Т.Шевченка.
Про роботу організації за 2015-2017 роки прозвітувала Світлана Руснак, яка до сьогоднішнього дня очолювала районне об’єднання. Про те, що зроблено, а головне, - що треба зробити (детальніше - у нашому друкованому варіанті), йшлося у виступах просвітян - Є.Грицуник, Л.Збіри, А.Костіної-Княжницької. І тут великі надії покладають на новообраного голову - Люсю Збіру, заступників голови Світлану Руснак та Валентина Скоробогача, відповідального секретаря Ольгу Руснак та керівника "Молодої "Просвіти" Мар’яну Берчу, а також новообране правління об’єднання.
Відповідальний секретар районного об’єднання Оля Скрипник сьогодні відзначає свій день народження. І, певна річ, приймала вітання - зі своїм особистим новим роком та нещодавнім одруженням. Окрім орхідей, іменинниці подарували "Кобзаря", який, сподавіється відповідальний секретар обласної "Просвіти" Марії Пелех, стане настільною книгою молодої родини.

 

 

 

 

 

Назад