ПРОВОДЯТЬ КОНКУРС НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЇ

04.01.2019 12:04

З 25 грудня 2018 року по 25 січня 2019 року триває прийом анкет на участь у конкурсі на службу в поліції та заміщення вакантних посад в Головному Управлінні Національної поліції в Чернівецькій області.
Обиратимуть поліцейських секторів реагування патрульної поліції.
Якщо ви дисципліновані, чесні, цілеспрямовані, добропорядні, активні громадяни, готові до запеклої й відданої боротьби зі злочинністю, готові стати на захист співвітчизників та їхнього майна від посягань – Вас запрошують на службу до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
Для участі у конкурсі всі бажаючі повинні заповнити анкету на сайті Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області з метою реєстрації.
Основні службові обов’язки, бажані якості та навички, вимоги до кандидатів, умови грошового забезпечення та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі розміщені на сайті: Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області https://nabir.np.gov.ua/
Крім цього, розпочався набір випускників загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ, коледжів до Вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України.
Більш детальну інформацію щодо конкурсів можна отримати в секторі організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул.Головна, 24 (вхід з вулиці Чайковського), за тел. (0372) 59-14-32, 066-18-333-17, 050-8036659 та на сайті Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області: https://nabir.np.gov.ua/

 

 

Назад