ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЮ

07.02.2018 10:34

ОГОЛОШЕННЯ
З 29.01.2018 по 20.02.2018 року триватиме прийом анкет на участь у конкурсі на службу в поліції та заміщення вакантних посад слідчих відділів, відділень та поліцейських сектору реагування патрульної поліції в Головному Управлінні Національної поліції в Чернівецькій області.
Якщо ви дисципліновані, чесні, цілеспрямовані, добропорядні, активні громадяни, готові до запеклої й відданої боротьби зі злочинністю, готові стати на захист співвітчизників та їхнього майна від посягань – Вас запрошують на службу до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
Для участі у конкурсі всі бажаючі повинні заповнити анкету на сайті Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області з метою реєстрації.

Основні службові обов’язки, бажані якості та навички, вимоги до кандидатів, умови грошового забезпечення та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі розміщені на сайті: Головного управління Національної поліції в Чернівецькій областіhttps://nabir.np.gov.ua/

Крім цього оголошується набір випускників загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних училищ, коледжів до Вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України.

Більш детальну інформацію щодо конкурсів можна отримати в секторі організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул.Головна, 24 (вхід з вулиці Чайковського), за тел. (0372) 59-14-32, 066-18-333-17 та на сайтіГоловного управління Національної поліції в Чернівецькій області: https://nabir.np.gov.ua/

 

Назад