Прокуратура через суд допомогла дитині-сироті встановити факт родинних відносинах та визнання права власності на домоволодіння в порядку спадкування за законом

12.06.2015 06:19

Прокурор Новоселицького району відповідно до вимог ст.36-1 Закону України «Про прокуратуру», відстоюючи інтереси дитини-сироти Б. мешканця с. Слобода, Новоселицького району, звернувся до Новоселицького районного суду із позовною заявою про встановлення факту родинних відносин та визнання за 12-річним хлопчиком права власності на домоволодіння в порядку спадкування за законом.

Як з’ясувалось, покійні батьки дитини за життя не встигли оформити документи про право власності, у зв’язку з чим державний нотаріус відмовив у видачі свідоцтва про право на спадщину. Оскільки свої права дитина самостійно захистити не може, прокурор району представив його інтереси в районному суді.

Новоселицьким районним судом було прийнято рішення про задоволення позовних вимог про встановлення факту родинних відносин та визнано право власності на домоволодіння розташоване в селі Слобода, Новоселицького району вартістю 84 тисяч гривень в порядку спадкування за 12-річним хлопчиком.

 

 

Старший прокурор

прокуратури Новоселицького району

молодший радник юстиції Є.Сімків

Назад