ПРОЕКТ «МАЙСТЕРНЯ РОЗВИТКУ» У НОВОСЕЛИЦІ

14.06.2019 20:12

15 червня о 10:00 у Новоселиці в районному Будинку культури (мала зала) розпочне свою роботу "Майстерня розвитку". Це – освітній проект, учасники якого матимуть змогу дізнатися про ораторське мистецтво, тайм-менеджмент, про саморозвиток. Ще однією темою нашого проекту буде здоров'я. 
Майстерня працюватиме у форматі 45/4, будуть запрошені спікери з Чернівців і Новоселиці. 
Приходь, читачу, якщо: у тебе є проблеми з дикцією, бракує впевненості у собі, маєш панічний страх виступів, бажаєш вдосконалити комунікаційні навички, цікавишся здоровим способом життя. 
У нас гарантовано гарний настрій, позитивні емоції, нові знайомства, великий простір можливостей, подаруночки, а найголовніше – знання і досвід. 
Обов'язковою умовою для участі є заповнення анкети, яку ви можете знайти в соціальних мережах (Instagram: ulianabernatskaia, yana_ barashkina, а також за номером телефону: +380506515309 або +380957122861) та дочекатися результів відбору і прийти на захід. 
Організатори: Уляна Бернацька та Яна Барашкіна. 
Проект створено «Фундацією регіональних ініціатив» – всеукраїнською молодіжною громадською організацією, що займається підтримкою молодіжного руху та підготовки молодих лідерів в Україні. У 2018 рік об'єднала 44 регіональних осередки та більше 700 активістів. Місія ФРІ: виховати лідерів та змінотворців шляхом популяризації проактивності, громадської свідомості та реалізації молодіжних ініціатив.

Назад