ПРО НОРМАТИВНО-ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬ

19.01.2018 11:17

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 року №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») встановлено, що індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується з значенням 100 відсотків, – повідомляє відділ ГУ Держгеокадастру у Новоселицькому районі.

Значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0.

Надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам з питань оформлення витягу про нормативну грошову оцінку; Витягу з державного земельного кадастру; оформлення державної реєстрації земельної ділянки; оформлення довідки з статистичної звітності Відділом у Новоселицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області проводиться через Центр надання адміністративних послуг при Новоселицькій районній державній адміністрації.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою:м. Новоселиця, вул. Центральна, 37, І-ий поверх Новоселицької райдержадміністрації каб, № 11.

Назад