ПРИКОРДОННИКИ РОЗПОВІЛИ, ЯКІ ПУНКТИ ПРОПУСКУ НА БУКОВИНІ ЗАКРИВАЮТЬСЯ

15.03.2020 20:08

На кордоні України з Румунією та Молдовою тимчасово закриваються пункти пропуску, а у тих що залишаються відкритими - припиняється пішохідне сполучення.

Для запобігання поширенню на території України COVID-19 уряд тимчасово обмежив перетинання державного кордону, у тому числі в межах Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Відповідне рішення було схвалене 13 та 14 березня цього року на засіданнях уряду.

Відтак, згідно з розпорядженнями КМУ від 13.03.2020 року №288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішого сполучення» та від 14.03.2020 № 287-р «Про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», в межах Чернівецької області тимчасово припиняється пішохідне сполучення в міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Порубне», «Мамалига», «Росошани», «Кельменці», «Сокиряни».

Також, з 00 год. 00 хв. 16 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р., тимчасово забороняється перетин державного кордону на в’їзд в Україну іноземцям та особам без громадянства, за винятком тих, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території України, є подружжям або дітьми громадян України, працівників іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів. В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ, представників офіційних міжнародних місій, організацій тощо.

Поряд з цим, в період з 00:00 17.03.2020 року до 03 квітня 2020 року тимчасово закриються:

- міжнародні пункти пропуску для залізничного сполучення «Мамалига», «Кельменці»;

- міжнародні пункти пропуску для повітряного сполучення «Івано – Франківськ», «Тернопіль»;

міждержавний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Вашківці»;

місцеві пункти пропуску для автомобільного сполучення «Сокиряни», «Зелена», «Подвір’ївка»;

Зазначимо, що при цьому буде забезпечено завершення встановленим порядком оформлення осіб та транспортних засобів, які були допущені у пункти пропуску до цього часу. Також це не стосуватиметься перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв'язку з виконанням міжнародних зобов'язань, також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій.

Просимо громадян з розумінням ставитись до проведених заходів!

Реалізація всіх цих заходів створить умови для запобігання загрози занесення в Україну особливо небезпечної інфекційної хвороби та подальшого її розповсюдження. В боротьбі з вірусом кожен має усвідомити правила дій у таких ситуаціях і бути максимально відповідальним.

Повідомляє Західне регіональне управління 

Держприкордонслужби України-Західний кордон

Назад