ПОШКОДЖЕНІ ГАЗОГОНИ, ЗІРВАНІ ДАХИ І ПОВАЛЕНІ ДЕРЕВА

30.06.2017 14:04

Як ми повідомляли, вчорашня злива з сильними поривами вітру здавала Новоселиччині чималої шкоди. Так, за повідомленням Олександр Запотинський (Служба порятунку. Новоселиця) близько 18-00 год. 29 червня було тимчасово обмежено рух між населеними пунктами Зелений Гай та Новоселиця, на проїжджу частину було повалено 12 дерев. Рух відновлено.
Пошкоджено покрівлю на:
будівлях Новоселицької гімназії (зірвано 17 листів шиферу), Новоселицького ліцею (зірвано 13 листів шиферу), на 3 житлових будівлях у с.Стальнівці та 1 господарській будівлі -- загалом 36 листів, на житловій будівлі у м.Новоселиця по вулиці Кобилянській, 2Б (23 листа шиферу), школі с.Несвоя (зірвано 10 листів шиферу), 10 житлових будниках у с.Несвоя (орієнтовно 100 листів шиферу), школі у с.Рингач (зірвано 20 листів шиферу), амбулаторії с.Рингач (зірвано 15 листів шиферу).
Стовбурами дерев пошкоджено 3 газові труби: на території Новоселицького ліцею (м.Новоселиця вул..Вокзальна, 42), території колишньої районної санітарно-епідеміологічної станції (вулиця Ринкова,26) та по вулиці Толстого, 8.
Силами ДПРЧ-11 м.Новоселиця було проведено роботи з розпилювання 17 дерев, які були повалені поривами вітру та здійснювались заходи з відкачування води з горища будівлі у м.Новоселиця по вулиці Чкалова,12 та із підвального приміщення і прилеглої до адмінбудівлі Новоселицької РДА території по вул. Центральна,37.
Підрозділами МПО с.Мамалига та Подвірне проведено роботи з розпилювання 30 дерев, які були повалені поривами вітру.
Для ліквідації наслідків стихії направлено 4 ремонтні бригади та 4 одиниці техніки Новоселицького РЕМу, від ДСНС задіяно дві одиниці техніки ДПРЧ-11 та 10 осіб особового складу, 1 одиницю техніки ДПРЧ-2 м.Чернівці та 5 осіб особового складу.

 

Назад