ПОРА САДИТИ ЧАСНИК

22.10.2018 11:45
Левову частку часнику в нашому районі вирощують в приватному секторі. Дуже часто до спеціалістів Управління фітосанітарної безпеки звертаються жителі нашого району, з запитанням, як правильно вирощувати цю культуру, щоб ії не псували шкідники та не уражували хвороби. Тож поговоримо про часник.
Часник – одна з найдавніших і дуже цінних овочевих культур.  Він має сильну бактерицидну і фунгіцидну дію. Є добрим антисептичним, протипаразитичним, протигнійним, глистогінним і серцевим засобом. Препарати часнику використовують при гіпертонії та атеросклерозі, здуттях, катарах кишківника, тромбозах. Мазь або сік часнику застосовують в народній медицині від бородавок і мозолів та при виразках, що гниють.
Часник у наших умовах сильно пошкоджується шкідниками і хворобами, які можуть в окремі роки повністю знищити урожай, дуже чутливий до забур’яненості. Із шкідників найбільш розповсюдженими є цибулева муха та цибулева нематода.  Найбільш небезпечними хворобами є пероноспороз і фузаріозна гниль денця.
Озимий часник висаджують, зазвичай, за 25-35 днів до похолодання. Протягом цих днів висаджені зубки повинні вкоренитися і утворити хорошу кореневу систему.
Під часник відводять родючі нейтральні грунти. Кращі попередники для часнику – огірки, гарбуз, кабачки, капуста, бобові й зеленні культури. Не можна вирощувати часник на ділянках, де росли цибуля і часник, раніше, ніж через 3-4 роки, а також не можна садити часник після картоплі, томатів, оскільки це сприяє ураження часнику фузаріозом і нематодою. Джерелом зараження часнику нематодою є також уражений посівний матеріал (зубки та однозубки). Потрібно додати, що на сухих лусках нематода знаходиться в анабіотичному стані і може зберігатися понад два роки. Потрапивши у вологий грунт, личинки знову розпочинають шкодити вже молодим рослинам.
На осінню посадку використовують озимий часник свіжозібраного врожаю. Для посадки відбирають здорові, добре просушені головки. Не можна садити зубки з головки, в якій виявлений хоча б один пожовклий, склоподібний чи ушкоджений зубок. Такий часник має слабке коріння, погано росте і зберігається. Його розділяють на зубки, не допускаючи механічних ушкоджень. Зубки калібрують за розміром на великі та середні. Дрібні зубки краще залишити для їжі.
Зубки часнику оздоровлюють намочуванням їх у воді при +45 градусів протягом 2 годин. Також можна їх промити і в розчині кухонної солі (3 столові ложки на 5 л води) протягом 1 хвилини, а потім опустити на 1 хвилину в розчин мідного купоросу (1 чайна ложка на 10 л води). Після цього їх одразу висаджують, не промиваючи. Можна  також протруювати  протягом 24 годин у слабкому розчині марганцівки.
Землю під часник можна обробити розчином мідного купоросу. Перекопавши та розрівнявши грунт,  його  обробляють розчином мідного купоросу (1 столова ложка на 10 л води) з розрахунку 1 л розчину на 1 кв.м грядки.
В Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених до використання  в Україні відсутні препарати для обробітку часнику перед посадкою. Проте в інших країнах широко використовують осіннє протруювання часнику перед посадкою препаратами Фундазол (бенлат), Топсін М, Максим 025 – розчиняють 3 мл одного із препаратів   в 1 л води і занурюють  в розчин зубки на 2 год., після чого їх добре просушують. Це дозволяє знизити кількість хворих рослин і підвищити врожайність часнику.
Якщо зима пройшла добре, і з’явилися сходи часнику, то першу підгодівлю роблять при утворенні 3-4 листків, другу – на початку формування цибулин, приблизно в другій декаді червня рекомендованими препаратами. Після поливу і підгодівлі грунт у міжряддях розпушують. Добре раз на 10 днів підгодовувати курячим послідом (1 л перебродженого курячого посліду на 10 л води) або коров’яком (1 л коров’яку на 8 л води). Відро розчину витрачають на 5 кв.м, виливаючи його під корінь. При відсутності органічних добрив використовують мінеральні добрива.
До речі, не викидайте у смітник лушпиння та стебла часнику, а зберіть і покладіть у курник. Жменю сипніть туди, де кури несуться. Таким перевіреним способом ви вилікуєте домашню птицю від вошей.    Гарних вам врожаїв!
Наталія ГОРОДНИЦЬКА, 
управління  фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області
 
Назад