ПОПРИ ЗАСТЕРІГАННЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ, НА НОВОСЕЛИЧЧИНІ ПАЛЯТЬ СУХУ ТРАВУ

04.04.2018 16:17
«Найбільшу небезпеку несуть вогнища, за якими не наглядають. Достатньо невеликого пориву вітру і вогонь стає неконтрольованим.
Вчора після обіду від працівників АЗС в с. Припруття надійшло повідомлення про те, що горить суха трава і фронт полум’я за напрямком вітру прямує в сторону резервуарів з пальним. На місце виклику прибули рятувальники ДПРЧ-11 м. Новоселиця, повідомляє «Служба порятунку. Новоселиця». Внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи під час спалювання сухого гілля на відкритій території, вогонь поширився на площу близько 1,5 га.
Та найбільше дивує байдужість людей. Так, сьогодні, проїжджаючи Драницею, працівники Новоселицького РС УДСНС зробили зауваження мешканці села, котра нагромадила величезну купу сухої рослинності, підпалила її та зовсім за нею не спостерігала. На зауваження вона зовсім не відреагувала, пішовши по своїх справах.
Новоселицький РС УДСНС України нагадує: згідно до Кримінального Кодексу України, передбачено кримінальну відповідальність за знищення майна внаслідок пожеж, зокрема внаслідок неконтрольованого спалювання рослинності».

 

Назад