ПОДОРОЖ ДО КНИЖКОВОГО КОРОЛІВСТВА

02.10.2018 13:35

Щороку бібліотека с.Щербинці поповнюється новими, найменшенькими, користувачами. Минулого тижня відбулась посвята у коло справжніх читачів учнів 1-го класу Щербинецького НВК-філії Котелівського НВК-опорного закладу (вчитель Янчук Д.В.) 
У Книжковому Королівстві маленьким читачам розповіли, що в бібліотеці живе не лише Букварик, а й багато інших різноманітних книг, у яких зібрано весь неосяжний Всесвіт. Адже усе, що створене людським розумом, та усе, до чого прагне душа, відображено в книжці.
Привітати нових читачів завітала королева Королівства Книг, яка розповіла діткам про важливість читання, дотримання правил бережного ставлення до книги. Першокласники показали хороші знання українських народних казок, відгадували загадки, вікторини. А ще юні читачі дали обіцянку гарно поводитися з книгами і дотримуватись правил користування бібліотекою. 
На святі були і другокласники (вчитель Весела В.Н.), які вже є користувачами бібліотеки. Вони привітали першокласників віршикаами та пісенькою про книги.
Читачами бібліотеки у цей день стало дев’ятеро першокласників. Їм було вручено емблеми «Читач бібліотеки» та солодкі подаруночки. Для них відчинили двері у чудовий світ «Книжкового королівства». Нехай цей шлях буде радісним і цікавим.

Марія УСАТА,
бібліотекар с. Щербинці

 

Назад