ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ МІЖОБЛАСНОГО ТУРНІРУ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ ПРИСВЯЧЕНИЙ ВИХОВАНЦЯМ ТРЕНЕРА ГОГОМАНА В.Д. 26-27.05.2018 Р. М. НОВОСЕЛИЦЯ

29.05.2018 15:24

Дівчата – 32 кг.
І - Числаш Дарія – Кельменці
ІІ – Боднарюк Ірина – Заставна

Юнаки – 21 кг.
І – Краснюк Марко – Коломия
ІІ – Ятель Володимир – Львів
ІІІ – Бойко Володимир – Калуш
ІІІ – Чупак Владислав – Новоселиця

Юнаки – 23 кг.
І – Калинюк Остап – Коломия
ІІ – Хожуляк Назар – Кельменці
ІІІ – Колотило Артур – Вижниця
ІІІ- Волощук Іван – Кельменці

Юнаки – 25 кг.
І – Кіореско Олександр – Новоселиця
ІІ – Майсов Артем – Кельменці
ІІІ – Баранецький Максим – Заставна
ІІІ – Токар Тарас – Калуш

Юнаки – 26 кг.
І – Безега Іван – Новоселиця
ІІ – Чорнобай Роман – Чернівці
ІІІ – Дудняк Ілля - Заставна
ІІІ – Білійчук Артем – Кельменці

Юнаки – 28 кг.
І – Цуркан Роман – Новоселиця
ІІ – Кузь Михайло – Вижниця
ІІІ – Лесік Євген – Борщів
ІІІ – Дячук Олександр – Калуш

Юнаки – 29 кг.
І – Куташ Павло – Вижниця
ІІ – Сабадаш Артур – Коломия
ІІІ – Усатий Костянтин – Кельменці
ІІІ – Кайдаков Владислав – Коломия



Юнаки – 42 кг.
І – Житарюк Дмитро – Чернівці
ІІ – Боднар Віктор – Новоселиця
ІІІ – Дудка Олександр – Кельменці
ІІІ – Ковальчук Павло – Городок

Юнаки – 56 кг.
І – Асланов Арсен – Новоселиця
ІІ – Полікевич Богдан – Городок
ІІІ – Баширов Іосіф – Чернівці
ІІІ – Лисюк Дмитро – Заставна

Юнаки – 32 кг.
І – Клепак Дмитро – Чернівці
ІІ – Корнілов Володимир – Кельменці
ІІІ – Кіореско Павло – Новоселиця
ІІІ – Григоришин Олександр – Кельменці

Юнаки – 35 кг.
І – Костюк Артур – Коломия
ІІ – Федощук Захар – Городок
ІІІ – Урсакі Костянтин – Чернівці
ІІІ – Різун Максим – Вижниця

Юнаки – 38 кг.
І – Чернела Деніс – Кельменці
ІІ – Скрипник Максим – Чернівці
ІІІ – Романюк Максим – Чернівці
ІІІ – Житарюк Сергій – Чернівці

Юнаки - 41 кг.
І – Ковалик Вадим – Віжниця
ІІ – Козак Ігор – Чернівці
ІІІ – Кречуняк Єгор – Чернівці

Юнаки - 44 кг.
І – Брозинський Олег – Чернівці
ІІ – Гураєвський Сергій – Борщів
ІІІ – Перчик Іван – Новоселиця
ІІІ – Бушуєв Станіслав – Чернівці

Юнаки – 48 кг.
І – Григоришин Валентин – Заставна
ІІ – Ковальчук Дмитро – Городок
ІІІ – Філік Артем – Чернівці


Юнаки – 52 кг.
І – Цуркан Вадим – Новоселиця
ІІ – Ісламгалієв Єдік – Чернівці
ІІІ – Янковський Олег – Віжниця
ІІІ – Юзак Антоній – Борщів

Юнаки – 57 кг.
І – Статнік Девід – Новоселиця
ІІ – Малинич Максим – Віжниця
ІІІ – Ямчишин Костянтин – Городок
ІІІ – Греков Дмитро – Кам’янець – Подільський

Юнаки – 57 кг. (абсолютка)
І – Кужухарь Юрій - Кам’янець – Подільський
ІІ – Скрипнік Іван – Чернівці
ІІІ – Алахвердієв Емір – Чернівці
ІІІ – Луцак Андрій – Заставна

В турнірі прийняли участь 126 учасників з 12 міст України: Кам’янець – Подільський, Городок, Борщів – Тернопіль, Коломия,  Садгора, Вижниця, Заставна,  Кельменці, Обласна ДЮСШ м. Чернівці, Калуш, Новоселиця (с. Рокитне), Львів.
Нагороджували переможців та призерів змагань заступник голови районної ради О.Д. Цуркан, заступник голови районної державної адміністрації К.Ю. Поп, головний спеціаліст Чернівецького відділення Комітету фізичної культури і спорту МОН України В.В. Нікорич.
Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії М.Д.Бушуляк

Назад