Під дахом Семенюка

11.11.2016 12:07

Цими холодними дощовими днями особливо розумієш, наскільки важливим є надійний дах над головою. Що таке працювати і навчатись у теплі і коли зверху не тече, мали змогу оцінити учні Боянської гімназії, Новоселицької художньої школи, Припрутського НВК, гуртківці БДТ. Цієї осені були капітально поремонтовані дахи цих установ.

– Громади району мали змогу оцінити всі плюси партнерства нашого місцевого виробника – фірми «Родничок» з громадами району, – розповідає заступник директора ТОВ «Родничок»-1 Світлана Скрикуляк. – Наприкінці літа ми, як ви пригадуєте, поремонтували одну секцію даху районного Будинку культури, завдяки чому зі стелі не тече вже в будинку дитячої творчості, художній школі. Тепер корегуємо проектно-кошторисну документацію ще однієї секції даху – там, де сцена і велика глядацька зала. Там теж проблеми: у дощову погоду в залі можна сидіти хіба що з парасолькою. Сподіваюсь, кошти на ремонт цієї частини даху винайдуть в наступному році.

Зважаючи на те, що в місцевих бюджетах в останні два роки залишається левова частка коштів від сплачених акцизів, місцеві ради мають можливість спрямувати їх на потреби своїх населених пунктів. У Боянах і Припрутті вирішили, що, в першу чергу, треба поремонтувати дахи навчальних закладів. Виділили субвенції районному бюджету, а вже сесія районної ради виділила ці кошти на потреби освіти. Знову ж таки «Родничок» завдяки виділеним коштам з місцевих рад поремонтував дах Боянської гімназії і повністю перекрив дах Припрутського НВК.

– Після того, як поремонтували дах Припрутської школи, вона виглядає як красива лялька, – продовжує пані Скрикуляк. – Але «родзинкою» буде дах Рідківської ЗОШ. Такого цікавого архітектурного рішення немає у жодній бюджетній установі в районі. Дякуючи архітектору Ярославу Руснаку, якого сьогодні, на жаль, немає вже з нами, ця школа стане справжньою окрасою не тільки Рідківців. Справу пана Ярослава продовжує його син, здійснюючи авторський нагляд за будівництвом. За його словами, працівники «Родничка» втілюють задум архітектора. Дах школи буде не лише красивим, але й надійним. Його колір буде гармонувати з кольором паркану навколо школи.

Назад