ПЕНСІЮ ЗАТРИМАЛИ ЧЕРЕЗ КАСОВИЙ РОЗРИВ

26.07.2018 10:41

Що з пенсією?  запитують наші читачі. Хто отримав її з затримкою, хто лише чекає на ту заповітну тисячу-дві гривень. Таке роз’яснення нам надійшло з головного управління Пенсійного Фонду України в Чернівецькій області: «На численні звернення щодо зміщення строків виплати пенсій у липні інформуємо, що зміщення графіку фінансування виплат зумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску. Зокрема борг платників ЄСВ, в основному, – борг приватних підприємців. По Новоселицькому району станом на 01.07.2018 склав 1972,6 тис.грн. (в тому числі борг по ЄСВ з виплаченого доходу найманим працівникам — 589,0 тис.грн).
Недобросовісні підприємці, не сплачуючи єдиний соціальний внесок, не лише наражають на небезпеку несвоєчасної виплати пенсій сьогоднішнім пенсіонерам, але і “крадуть” страховий стаж у своїх найманих працівників та самих себе як майбутніх пенсіонерів.
Виплата пенсій у поточному місяці буде забезпечена фінансовим ресурсом в повному обсязі».
За словами начальника ЦОС №8 Маргарити Білик, кошти на виплату пенсій надходять, сьогодні листоноші розносять пенсію тим, хто мав би отримати її 21-23 липня, завтра рознесуть тим, хто чекав пенсії 24-26 липня. «Листоношам дуже важко, у сислі терміни треба рознести немалу суму коштів, а тут ще й дощі, болото… Але ми впораємось, у п’ятницю завершимо виплату коштів, яку затримали не поштовики», - запевняє пані Білик.

 
 

 

Назад