Педагоги пройшли атестацію

09.04.2015 18:16

Нещодавно на базі Районного методичного кабінету за участю заступника голови районної державної адміністрації Алли Данілової та заступника голови районної ради Василя Горбатюка відбулося IV засідання атестаційної комісії управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

У ході атестації члени комісії дотримувалась таких принципів як відкритість, колегіальність, гуманність та об’єктивність.

Відповідно до перспективного плану проходження атестації у 2014/2015 н.р. проатестовано 296 педагогів, з них атестаційною комісією ІІ рівня – 164 особи, 9 керівників навчальних закладів проходили атестацію на відповідність.

Коментуючи подію начальник управління Володимир ФОЛОШНЯ зокрема зауважив:

– Високий рівень організації атестції у цьому році. Дуже добре спрацював методична служба очолювана Уляною Житарюк. Матеріали до атестації було підготовлено практично без зауважень. Цьогоріч Марія Бальон, методист обласного інституту післядипломної освіти, яка брала участь у роботі атестаційної комісії дала високу оцінку її роботи за останні роки.

Вл. інформ.

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється (підтверджується) кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Назад