Пам'ять

20.02.2016 17:26

 

19 лютого, о 15.00 біля пам’ятника Т.Шевченка у м. Новоселиця  відбувся мітинг – реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації  Євгенія Бойко, голова районної ради Дмитро Вакарюк, працівники установ та організацій і просто не байдужі громадяни району.

На початку учасники заходу вшанували пам’ять усіх загиблих хвилиною мовчання.

На мітинг – реквієм були запрошені  настоятель церкви Святого Георгія, протоієрей Петро Горбуль, настоятель  Свято-Успенської церкви, протоієрей Євгеній Беженар, а також  настоятель церкви Святого Миколая у Маршинцях, протоієрей Олександр Істратій, які провели духовну проповідь за убієнними.

Після цього до символічної стели з  фотографіями загиблих Героїв Небесної Сотні присутні поклали свічі пам’яті і лампадки в пам’ять за загиблими на Київському Майдані,  за тими, хто віддав своє життя на Сході України,  захищаючи  кордони та цілісність нашої Вітчизни. А учні загальноосвітніх навчальних закладів випустили в небо символічні повітряні кулі.

Назад