«ПАКУНОК МАЛЮКА»: що у ньому?

09.02.2019 18:42
 
Редакційне завдання – то святе. Навіть, якщо ти у відпустці і ця відпустка – декретна. От і наша Алла Мазур дістала від редактора завдання: поділитись своїми враженнями про «Пакунок малюка», наскільки він корисний і доречний для тих, кому Боженька подарував дитя. Про пакунок, який в народі називають «бебі-боксом» і який, за урядовою програмою, для сімей новонароджених видають з вересня минулого року, відгуки полярні – від захопливих до дошкульно критичних. Ми довіряємо власним джерелам:
– В тому то і справа, що говорили різне, і не завжди на користь цього пакунку, – каже Алла Мазур, до якої лелека прилітав на початку нинішнього року. – Тому мені, скоріш, просто було цікаво «що ж там?» А, вже відкривши його, зрозуміла, що не такий уже і поганий його вміст. Чула, що пакунок дещо вдосконалили. І його нинішній вміст різниться з тим, що було на самому початку. З’явилися більш якісні речі.
Про пакунок чула ще під час вагітності, але особливої надії на нього не покладала, скажу чесно. Взагалі, з нього деякі речі я, звичайно,  використовуватиму. Але все те, що є в ньому, ми придбали ще задовго до пологів, наприклад, той же термометр для води чи термометр для тіла, ножиці, рідке дитяче мило, шапочки, боді, пелюшки, ковдру… Щось нового для себе я в ньому не знайшла. Але зраділа  підгузкам і прокладкам для лактації. Мене мами зрозуміють, цих речей багато не буває. 
Чула, що в деяких країнах такий бебі-бокс видають на останньому місяці вагітності. І це правильно. Тому що можна зекономити в перший період, знову ж на тих же підгузках, хоча б зорієнтуватись, що купувати першочергово, а що – ні. Не хочу нікого образити але є жінки з різними життєвими обставинами, які, приходячи до пологового будинку, не мають і сорочки нічної, тому цей пакунок для них як рятівний човник.
А ось, що я собі не дуже уявляю, так це те, що цю коробку, на дні якої є матрац, можна використовувати як колиску. І це вказано в акті приймання-передачі натуральної допомоги «пакунок малюка»…
В моєму випадку: якби стояв вибір між пакунком чи грішми – я б обрала гроші. Таким чином придбала б щось інше, більш корисне. Можливо годувальний столик, до прикладу, який в пакунок малюка не вмістився(!)
 
Назад