ОСТАННІЙ ЦЬОГОРІЧНИЙ ФІНАЛ ВЕЛИКОГО ФУТБОЛУ: ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ БОЯНИ І МАГАЛА

09.11.2018 12:27
У неділю, 4 листопада, на міському стадіоні Новоселиці відбулися півфінальні матчі розіграшу «Кубку федерації району з футболу»,  котрі викликали чималий інтерес, як у міських шанувальників футболу, так і у вболівальників з усього району, що заполонили трибуни стадіону. І команди-півфіналісти підтвердили їх сподівання цікавим, видовищним футболом. В першому півфіналі між ФК с. Топорівці та ФК с. Бояни, при досить таки рівній грі, останнім вдалося перетягнути терези гри на свій бік та перемогти з рахунком 3:0. 
Другий півфінал – між ФК с. Рідківці та ФК с. Магала був більш напруженим. Обидві команди були налаштовані не менш войовничо, але ігрова фортуна була на боці магалян, які виграли з не менш переконливим рахунком – 2:0, тим самим забезпечивши собі місце в фіналі для боротьби за головний трофей змагань. 
Отже, 18 листопада на міському стадіоні у фіналі «Кубку федерації» зустрінуться команди ФК с. Бояни - ФК с. Магала. До речі це вже буде сьома зустріч цих команд в нинішньому сезоні. І оскільки між ними точиться принципова конкуренція, гра обіцяє бути дуже напруженою та безкомпромісною. Хай переможе сильніший та найбіль гідний! 
 
Назад