ОСТАННІЙ ДЕНЬ розмитнення

22.02.2019 10:23

Для багатьох – майже, як останній день Помпеї. У ніч проти суботи завершиться пільговий період розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Продовження цього періоду не буде, заявив у середу на брифінгу заступник міністра фінансів Сергій Верланов. При цьому в. о. заступника голови ДФС Віктор Кривицький зазначив, що власники таких автомобілів, хто не встигне розмитнити автомобілі або не зможе, повинні будуть або продати автомобілі на запчастини, або вивезти їх за кордон, бо за їх використання будуть значні суми штрафів.
Цим пояснюється вчорашня і сьогоднішня (та й протягом цілого останнього місяця) велелюдність у територіальному сервісному центрі №7343, що в Новоселиці.
За словами начальника цього сервісного центру Сергія УДАЛОВА, щоб уникнути великих черг і спростити життя власникам вчорашніх «євроблях», керівництво дало «добро» працювати навіть по понеділках, які раніше були вихідними. Роботи за два останніх місяці помітно додалось. Сервісний центр – остання інстанція на шляху до узаконення автомобілів, які ще вчора були «євробляхами» – після розмитнення, проходження експертизи та інших процедур водії звертаються сюди, щоб поставити автомобілі на облік. За вчорашніми даними, протягом пільгового періоду у Новоселицькому сервісному центрі зареєстрували 950 розмитнених автомобілів.
– Це зробили не лише мешканці Новоселицького району, а з різних куточків України, – зазначив Сергій Удалов.
За його словами, завершення пільгового періоду не означає, що автівок біля центру поменшає:
– Йдеться лише про завершення розмитнення сьогодні. А далі ті, хто у цей термін вклався, мають пройти експертизу, сертифікацію і лише після цього звернутись по реєстрацію. Тож справа затягнеться ще на два-три тижні. Лише після цього можна буде говорити про остаточні підсумки реєстрації автомобілів, що були на європейських номерах.
Тож до розмови з Сергієм Удаловим ми ще повернемось.

Назад