Олена Нандриш не має конкурентів на посаду голови Магальської ОТГ

06.10.2017 10:38

За депутатські крісла ради громади буде боротьба, тут «конкурс»: в середньому по троє на місце

О 24:00 у середу завершилась процедура висування кандидатів на посаду голови Магальської ОТГ та депутатів ради майбутньої об’єднаної громади. Сільська об’єднана виборча комісія, за словами її голови Анатолія ГОЛОВЛЬОВА, роботу закінчила за опівніч, документи від останнього кандидата в депутати прийняли о 22:07. Кандидати особливо активізувались в останній день, від 18-ої до 22-ої години документи подали біля тридцяти кандидатів.

Як повідомив пан Головльов, участь у виборах до ради новоутвореної ОТГ зголосились взяти представники восьми політичних сил – БПП, «Батьківщини», «Нашого краю», Радикальної партії Олега Ляшка, «Самопомочі», «Справедливості» Валентина Наливайченка, «Свободи» та Аграрної партії України. Сімнадцятеро кандидатів – самовисуванці.

Щодо гендерної «сторони медалі»:

– Серед кандидатів – третина жінки: 51 чоловік і 24 жінки, – розповідає голова виборчої комісії. – Якщо говорити про вікові межі: наймолодшому учаснику перегонів – двадцять один рік, найстаршому – вісімдесят.

За  одне депутатське крісло  боротимуться троє кандидатів, але то в середньому. Є округи, де п’ятеро кандидатів, є й такі, де всього лише один.

Тож боротьба буде. За депутатські крісла, яких, нагадаю, в раді майбутньої громади – 26. Інша справа з головою. В інтерв’ю нашій газеті   від 29 вересня чинний Магальський сільський голова Олена Нандриш сказала: «…я ніколи ні з ким не боролась. Якщо виберуть – буду ще краще працювати. Якщо виберуть іншого – будуть мати іншого…» Не боротиметься пані Нандриш і цього разу. І іншого не оберуть. Кандидат на посаду голови ОТГ – один, вірніше одна – Олена Нандриш. Чи то ніхто не ризикнув піти проти авторитету пані Олени, чи побоявся відповідальності, чи не вірить у громаду в такій конфігурації… Важко сказати, що саме є  причиною. Але факт залишається фактом: кандидатка на посаду голови – одна. Тому Олена Нандриш  може приймати вітання достроково.

Анна ЛЕОНТІЄВА

Назад