ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ ЗЛІТ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

17.02.2019 16:20

8-9 ЛЮТОГО У М.ЧЕРНІВЦІ ВІДБУВСЯ ІХ ЗЛІТ ТУРИСТІВ-КРАЄЗНАВЦІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ. ЦЬОГО РОКУ ЗЛІТ ПРОЙШОВ У НОВОМУ ФОРМАТІ.

Юні краєзнавці, що прибули з різ­них куточків нашої області змагалися за напрямами: географія та геологія – у приміщенні природничого музею ЧНУ ім.Ю.Федьковича; історія, архе­ологія та фольклор і етнографія – у Чернівецькому обласному краєзнав­чому музеї; екологія – на факультеті Національного технічного університе­ту «Харківський політехнічний інсти­тут».

У кожному напрямі викладачі та наукові співробітники висвітлювали умови написання та оформлення по­шуково-дослідницьких робіт, прово­дили роботу з музейними експоната­ми та тестування знань з дисциплін.

В індивідуальному заліку наші учасники посіли призові місця. Олек­сандр Шелеп посів третє місце за на­прямом «фольклор та етнографія»; Андрій Карабчиївський здобув друге місце у секції «геологія та геогра­фія»; Катерина Сиротян та Даніе­ла Тоака посіли друге місце у секції «екологія»; Олександра Процюк здо­була друге місце у секції «історія та археологія». В загальнокомандному заліку наш район увійшов у п’ятірку найкращих. А перемогу святкувала команда Сторожинецького району.

Бажаємо багато успіхів та пере­мог в краєзнавчій роботі.

Вадим КАПТАР,

методист з краєзнавства

Новоселицького РЦСТКЕУМ

 

Назад