Новоселицьких ліцеїстів нагородили мандрівкою в гори

10.03.2017 13:15

Новоселицьких ліцеїстів нагородили мандрівкою в гори

після довгої і морозної зими до нас завітала прекрасна Весна. На неї чекали всі. Готувалися заздалегідь для того, щоб зустріти її з відкритими обіймами, з світлими думками та почуттями.
У Новоселицькому районному ліцеї вже стало традицією – напередодні весни відкривати майстерню з виготовлення мерцішорів. За декілька тижнів до першого березня учні та вчителі ліцею розпочали підготовку до свята: виготовляли весняні композиції, збирали легенди, вчили вірші та пісні.
Невипадково ми все це робили, оскільки нас запросили взяти участь в конкурсі «Мерцішор – символ весни» у Генеральному консульстві Румунії в Україні, зорганізованому Асоціацією румунських дидактичних кадрів в Україні під керівництвом Лілії Говорнян.
У цьому конкурсі взяли участь учні трьох ліцеїв та двох гімназій Чернівецької області. Новоселицький районний ліцей був представлений групою учнів на чолі з методистом районного методичного кабінету Людмилою Ротару та вчителями ліцею. Ліцеїсти виступили в трьох вікових категоріях. Учні 4-х класів виступили з танцем «Пробудження пролісків», Данієль Штефанеса декламував вірш, Емма Марко заспівала пісню, Доріца Гузун розказала цікаву легенду. Учні також продемонстрували власноруч зроблені композиції, в яких були використані різні види матеріалів. Журі відзначило всі виступи та композиції дипломами ІІ-го ступеня та нагородило учнів цікавими книжками та грошовою премією. А головним сюрпризом для всіх, хто виступав, було запрошення до літнього табору в горах Румунії.
Нехай це свято Весни завжди приносить у серця радість, любов та добро і кожного дня у вашому житті розквітають квіти.

Тамара Ходоба,
вчитель румунської мови та літератури Новоселицького районного ліцею
 

Назад