НОВОСЕЛИЦЬКІ ШКОЛЯРІ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З РОБОТОЮ БУКОВИНСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

01.06.2019 20:11

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей до Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області завітали учні Новоселицької ЗОШ №3. Поліцейські ознайомили школярів з особливостями роботи різних підрозділів відомства, продемонстрували техніку та оснащення.

Екскурсію для малечі організувало ГУНП в Чернівецькій області спільно з новоселицьким підрозділом філії ДУ «Центр пробації». Діти відвідали кінологічний центр обласного управління НПУ, де познайомилися зі службовими собаками та побачили, як чотирилапі допомагають поліцейським нести службу.

Також учні побували в «серці» поліції Буковини – Ситуаційному відділі й наочно дізналися про можливості технічного оснащення правоохоронців. Діти, побачили як працює служба «102» та як завдяки сучасному обладнанню поліцейські наряди миттєво реагують на повідомлення про правопорушення.

На завершення зустрічі працівники ГУНП в Чернівецькій області нагадали школярам правила безпечної поведінки під час літніх канікул і побажали змістовного відпочинку.

А поки малеча відпочиває, поліцейські посилено захищають безпеку неповнолітніх. Щоб попередити негативні явища у дитячому середовищі, правоохоронці проводять всеукраїнську акцію «Діти! Поліція! Безпека!». Вона передбачає низку профілактичних заходів і налагодження партнерських стосунків поліції з дітьми.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

Назад