НОВОСЕЛИЦЬКІ ШКОЛЯРІ ЇЗДИЛИ ДО «БУКОВИНСЬКОЇ ТРОЇ» ЗА ФІНАНСОВОГО СПРИЯННЯ ГРИГОРІЯ ТІМІША

05.05.2019 20:44

Для дітей-мешканців Новоселицького району, за фі­нансової підтримки народного депутата Григорія Тіміша, була зорганізована екскурсійна поїздка до села Реваківці Кіцманського району. Школярі мали змогу помилуватися красою знаменитого тюльпанового поля, відвідавши Клуб родинного відпочинку «Буковинська Троя».

Весняні аромати й веселкові кольори сотень сортів тюльпанів створили діткам пречудовий настрій. Яскравим доповненням мандрівки стало знайомство з різними твари­нами зоопарку, серед яких найбільшу увагу дітей привер­нули породисті коні. Такі приємні миттєвості залишаться у пам’яті діток надовго!

В «Буковинську Трою» їхали діти з маленьких шкіл району – Несвоя, Балківці, Стальнівці, Подвірне, Довжок, Малинівка, Жилівка, Форосна, Щербинці, Че­рленівка. Як зазначив Григорій Тіміш, ці села розташовані на периферії району, тому місцеві і столичні чиновники постійно мало уваги зверта­ють на ці громади.

Дітей для поїздки обирали разом з керівниц­твом шкіл – це, в першу чергу, відмінники нав­чання і діти з малозабезпечених сімей. Загалом в екскурсії взяли участь 47 дітей та 6 вчителів. Мета поїздки – організувати святковий весняний настрій дітям в контексті пасхальних свят. Григо­рій Тіміш покрив усі необхідні витрати, пов’язані з цією цікавою екскурсією.

Сповнені позитивними емоціями, діти по­просили помічників народного депутата переда­ти народному обранцю подяку за екскурсійний день та за підтримку підростаючого покоління Новоселиччини.

Прес-служба

народного депутата України

 

Назад