НОВОСЕЛИЦЬКІ ЛІЦЕЇСТИ ВИВЧАЮТЬ ІСТОРІЮ СВОЄЇ ГРОМАДИ І БЕРУТЬ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ УЧНІВСЬКИХ ПРОЕКТІВ

14.03.2018 08:49
"26 січня в Україні стартував конкурс учнівських проектів з історії «Історія моєї громади: минуле заради майбутнього». Ми з учнями 9-Б класу вирішили також залучитись до проекту, написала у своєму ФБ вчителька історії Новоселицького ліцею Оксана Обершт.. Тема нашого дослідження «Архітектурні пам’ятки Новоселицької громади: історична пам'ять та перспектива краєзнавчого туризму». Ми хочемо оживити архітектурні споруди, розробити туристичний маршрут та започаткувати краєзнавчий туризм, що може не тільки згуртувати громаду, а й сприяти поповненню місцевого бюджету та підняти питання збереження архітектурних цінностей.
Ми сьогодні молода ОТГ. Місія кожного жителя - прикласти максимум зусиль задля реалізації локальних ініціатив, допомогою яких можливі великі перетворення.
Сьогодні об’єктом нашого дослідження була будівля Маршинецької Свято-Миколаївської церкви. З учнями відвідали музей села, де ознайомились із узагальненою джерельною базою, доторкнулись до архітектурної пам’ятки, дізнались багато цікавої інформації після спілкування з отцем Олександром. Хочу подякувати Георгію Нікітовичу, Аурелії Бордіян, отцю Олександру за зустріч, розповіді, оглядову екскурсію музеєм, надану джерельну базу".

 

Назад