НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ОРГАНІЗУВАЛА ДЛЯ ДІТЕЙ ФЛЕШМОБ «ЗНАЙ! ВМІЙ! ДОПОМАГАЙ!»

30.05.2019 11:58

29 травня 2019 року учні 5-11 класів освітніх закладів сіл Рингач, Рокитне та Слобода Новоселицького району взяли участь у профорієнтаційному заході.
Напередодні закінчення навчального року та початку літніх канікул спеціалісти Новоселицької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості спільно з Новоселицькою районною організацією Товариства Червоного Хреста України та представниками Новоселицького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету провели флешмоб «Знай! Вмій! Допомагай!»
Провідний фахівець Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Інга Бурдужук ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості України, розповіла які можливості може отримати молода людина, звернувшись до центру зайнятості. Також присутні дізналися про можливості та перспективи здобуття освіти, кваліфікації, професії за сприянням служби зайнятості.
Під час проведення заходу представники медичного коледжу презентували навчальний заклад, розповіли про умови навчання та про спеціальності, які можна тут опанувати. Це - медична сестра та фельдшер.
«Будь-яка професія збагачує людину не тільки знаннями, вміннями, досвідом, а й певними навичками, які розширюють спектр її можливостей. Та є знання і навички, якими варто володіти кожній людині незалежно від віку, статі та професії. Це - надання першої допомоги. Це не просто може стати у пригоді, а й врятувати чиєсь життя», - переконана провідний фахівець Новоселицької районної філії Чернівецького ОЦЗ Інга Бурдужук.
На завершення викладач медичного коледжу Михайло Бушила провів майстер-клас щодо надання першої долікарської допомоги. Діти мали змогу на практиці засвоїти набуті під час флешмобу знання.

dcz.gov.ua

Назад