НОВОСЕЛИЦЬКА ОТГ СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ ПРОЕКТУ «СПРИЯННЯ СТРАТЕГІЧНОМУ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД МАЛИХ МІСТ»

05.10.2018 13:49
Новоселицька  ОТГ – одна з десяти об’єднаних територіальних громад, яка на конкурсних засадах стала учасницею проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом. Всього під час конкурсного відбору опрацьовано 61 заявку,    повідомили у Чернівецькій ОДА.
Робота з реалізації Проекту розпочнеться у жовтні 2018 року після завершення конкурсного відбору кваліфікованих експертів, що спеціалізуються на розробленні стратегічних та програмних документів.
Завдяки  участі в зазначеному проекті Новоселицька ОТГ розроблятиме за допомогою кваліфікованих фахівців проект стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади, план заходів з її реалізації та відповідну систему моніторингу. Розроблення відповідних документів для територіальних громад буде безкоштовним.
Зазначений напрям у діяльності та розвитку об’єднаних територіальних громад є вкрай важливим, адже якісна планувальна документація – це основа для розвитку територій, один з інструментів, який сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності, залученню додаткових ресурсів, в тому числі інвестицій, повідомляє novoselica.cv.ua
Назад