Новоселицька ОДПІ інформує про електронні сервіси

15.03.2016 18:42

 

У Новоселицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області звертають увагу бізнес – спільноти краю, що з метою якісного обслуговування платників та забезпечення умов для швидкого та комфортного процесу адміністрування податків фіскальна служба пропонує платникам податків 17 електронних сервісів. Вищезазначеними сервісами можна скористатися через офіційний сайт Державна фіскальна служба України (sfs.gov.ua), або через суб-сайт Територільні органи ДФС у Чернівецькій області (cv.sfs.gov.ua).

Кожен із цих сервісів виконує різноманітні функції і є надійною допомогою платникам податків. Зокрема, для комфортного звітування діють сервіси «Електронна звітність» та «Електронний кабінет платника податків». Завдяки ним можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію.

Електронні сервіси «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва ПДВ» допоможуть дізнатися про те, чи є дійсним свідоцтво ПДВ контрагента, дату початку дії свідоцтва, а також інформацію про анулювання реєстрації платника ПДВ.

Сервіс «Реєстр страхувальників» надасть інформацію про взяття на облік платника єдиного соціального внеску та його реєстраційний номер .

Через сервіс «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО» можна дізнатися чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС та отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів ДФС.

Електронний сервіс «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», - надасть консультацію з податкового та митного законодавства.

Сервіс «Пульс» гарантує платнику послуги з оперативного вирішення проблемних питань. Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс» ДФС України для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

«Декларування громадян» – дає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до органів ДФС фізичні особи – підприємці та громадяни, та надіслати її до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку.

Також доступні і інші електронні сервіси, такі як «Електронна митниця», «Митна статистика», «Реєстр платників єдиного податку», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Дані про взяття на облік платників податків», «Дані реєстру волонтерів АТО».

Галина Жук,  

головний державний інспектор з питань організації роботи

Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області 

Назад