Новоселицька міська рада прийняла бюджет на наступний рік

23.12.2016 17:31

Відбулась ХІІІ сесії Новоселицької міської ради VІI скликання. Головним питанням порядку денного було прийняття бюджету на 2017 рік, - про це повідомляє сайт Новоселицької міськради.

Головний кошторис, за яким житиме місто у наступному році прийняли. Як і щороку, найбільші витрати передбачено на фінансування галузі освіти (дошкільні навчальні заклади), а також утримання доріг. Оскільки у наступному році податкове законодавство та низка інших законів зазнають значних змін, бюджет у майбутньому приводитимться у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» та інших законодавчих актів».

Було прийнято «Програму соціально – економічного розвитку міста Новоселиця на 2017 рік, внесено зміни до «Програми утримання в належному стані доріг міста Новоселиця на 2016 – 2017 р.р.», метою яких є здійснення ремонту якнайбільшої кількості міських вулиць.

Міська рада ухвалила план роботи міської ради на І півріччя 2017 року, затвердила Положення про призначення іменних стипендій видатним спортсменам міста, низку рішень із питань землекористування.

Назад