Новоселиччина – Луганщині

18.09.2015 20:42

В області триває акція, зініційована головою

Луганської обласної військово-цивільної адміністрації 

Г.Тукою, який звернувся до жителів Буковини

з відповідним листом.

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації та Чернівецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України звернулись до краян взяти посильну участь та надати всебічну підтримку  благодійній акції «З Луганщиною разом!»

Мета акції – допомога жителям Луганщини в підготовці дітей до навчального року. З цією метою проводиться збір підручників, художньої літератури, канцелярського приладдя,  а також одягу, взуття та інших предметів побуту і вжитку для подальшої передачі їх в учбові заклади та установи Луганської області.

Координатором акції у Новоселицькому районі виступає районна організація Товариства Червоного Хреста України.

На наше звернення про допомогу відгукнулись ветерани міського клубу «Ветеран» (голова Ніколєнко Г.В.), працівники управління праці та соціального захисту населення (начальник Крояло Л.П.), працівники територіального центру (директор Рурак О.О.), працівники ССД райдержадміністрації (начальник Михайлова С.С.) та особисто Габа Л.М, головний спеціаліст райдержадміністрації.

Новоселицька районна організація Товариства Червоного Хреста висловлює щиру подяку усім, хто долучився до цієї благодійної справи. Якщо у вас є бажання та змога допомогти дітям Луганщини, ми чекаємо на вас в медико-соціальній кімнаті нашого Товариства, яка працює за адресою: м.Новоселиця, вул.Центральна, 37 (будинок РДА), вхід з двору. Чужих дітей не буває. Творімо милосердя разом.

Районна організація Товариства Червоного

Хреста  України

Назад