НОВОСЕЛИЧЧАНИ, ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

01.01.2019 11:51

З метою підвищення, якості і достовірності списків виборців новоселиччан просять перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.
Особливо це стосується виборців:
– які змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
– виборців, колишніх військовослужбовців, строкової чи контрактної служби;
– громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
– громадян, що були вимушені переселитись з тимчасово окупованих територій.
Зробити це можливо:
– особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців Новоселицької районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою: м.Новоселиця, вул.Центральна, 37 каб.10. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-07-78. 
Також перевірити включення до Реєстру виборців та свої персональні дані можливо скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок у ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру. Про результат проведеної перевірки також буде направлене повідомлення на вказану електрону пошту.

 

Відділ ведення 
Державного реєстру виборців апарату
районної державної адміністрації

Назад