НОВОСЕЛИЧЧАНАМ ПРЕДСТАВИЛИ ОСТАННЬОГО ГОЛОВУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

21.02.2020 13:05

Як наголосив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, сьогодні він представив новоселицькій громаді останнього голову райдержадміністрації, який "має стати помічником №1 для об’єднаних громад, переналаштувати роботу на нові рейки, має бути відповідальним за ефективну реалізацію медичної та освітньої реформ, реалізацію соціальної політики". Людина, які випала ця місія, - Олег Мельничук, котрого, як відомо, учора президент призначив головою Новоселицької РДА. У свою чергу, Олег Мельничук подякував президентові і голові ОДА за довіру. І зазначив: "я - людина команди, готовий зі стовідсотковою віддачею працювати в команді. І - дякую за велику честь бути останнім головою райдержадміністрації ".

Олег Мельничук подякував за роботу своїй попередниці Євгенії Бойко. А пані Бойко, в свою чергу, запевнила голову ОДА, що "за Новоселицький район червоніти не доведеться"".

У поїздці до Новоселиці голову ОДА супроводжував наш земляк керівник апарату ОДА Сергій Нежурбіда, який, за словами пан Осачука, "розбудовує нову адекватну систему управління в апараті облдержадміністрації.

І далі - до роботи. А подробиці - у наступному випуску "Слова правди".

 

Назад