Новосельчанка Діана Бідяк організовує благодійний концерт на підтримку онкохворої буковинки

10.03.2017 10:29

Новосельчанка Діана Бідяк організовує благодійний концерт на підтримку онкохворої буковинки

Наталія Штефуник – молода жінка непростої долі. Вона – мама двох дітей. Чотири роки тому їй поставили страшний діагноз: онко. Жінка поборола хворобу. Відпустила чоловіка на Схід захищати нас з вами. Дочекалась його повернення. І знову страшна звістка: пухлина відновилась. Жінці зробили операцію, потрібна ще одна. А щоб вона пройшла успішно, потрібен ще й протез, який не дасть аорті розірватись. Для всього цього потрібні немалі кошти (лише протез коштує біля 9 тисяч євро), яких, звісно, у родини немає.
Новоселицький стиліст і перукар Діана Бідяк, чиї творчі шляхи перетнулись з Наталчиною дванадцятирічною донькою Юлею, вирішила допомогти жінці. На наступну п’ятницю, 17 березня, Діана з друзями організовує в Новоселиці благодійний концерт. Перед жителями райцентру та його гостями виступить Ігор Андроник, режисер кліпу, в якому, як ми розповідали, знялась Діана, і виконавець головної ролі. Діана декламуватиме власні вірші, а Юлія – донька жінки, що потребує допомоги, співатиме пісні Ігоря Андроника разом з автором.
Алла МАЗУР

P.S. Допомогти молодій жінці можна і не чекаючи концерту. Кошти можна переказати на картку «Ощадбанку»: 5167490029457083 на ім’я Наталії Василівни Штефуник.

Назад