Новосельчани-учасники антитерористичної операції зустрілись з керівництвом району, лідерами територіальних громад та керівниками районних служб

15.08.2015 06:07

Про землю, пільги і освіту для учасників АТО йшла мова на засіданні “круглого столу”, яке щойно відбулось у сесійній залі районної ради. 

Новосельчани-учасники антитерористичної операції зустрілись з лідерами територіальних громад та керівниками районних служб. Засідання “круглого столу” провів голова районної ради Роман Криган за участі першого заступника голови РДА Дмитра Вакарюка. Як поінформував голова Спілки учасників АТО Новоселиччини Едуард Придолоб, нині до лав спілки увійшли понад 50 наших земляків-АТОвців. Близько половини з них взяли участь в засіданні “круглого столу” і мали можливість з перших вуст дізнатись про пільги на комінальні послуги, перевезення, медичне обслуговування, санаторно-курортне лікування, автоперевезення і здобуття професійно-технічної освіти. Найбільше запитань було про землю. Як відомо, чинне законодавство передбачає виділення учаснику АТО до 25 соток землі під забудову і до двох гектарів землі – для ведення індивідуального сільського господарства. Однак не в кожному населеному пункті цю норму можуть (чи хочуть?) виконати. Начальнику районного відділу Держкомзему Івану Стусу доручили спільно з Едуардом Придолобом вивчити ситуацію на місцях. Загалом, якщо більшість членів спілки АТОвців погодиться, буде створена робоча група, яка акумулюватиме проблемні питання побратимів і намагатиметься разом з чиновниками їх вирішувати. І Дмитро Вакарюк, і Роман Криган закликали учасників “круглого столу” не чекати наступних зборів, щоб поговорити про проблеми, а заходити, щойно вони виникають: “двері для вас відчинені завжди”.

ВСІ ФОТО

Назад