Новий рік – для кожної дитини

23.12.2015 06:43

 

Напередодні Нового року ми часто замислюємося про те, щоб поділитися з оточуючими людьми, часткою нашого серця, турботою й увагою.

На жаль, світ так влаштований, що не всі діти на цій планеті одержують на Новий рік подарунки, а багато з них позбавлені сімейного затишку й материнської любові.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації спільно із Новоселицькою районною організацією Товариства Червоного Хреста України за підтримки центра соціальних служб длі сім’ї, дітей та молоді, управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, 22 грудня 2015 року в актовій залі Новоселицької гімназії провели свято «Новий рік – для кожної дитини».

В новорічному карнавалі прийняли участь діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти, що перебувають в складних життєвих обставинах, діти – переселенці.

Малечу привітала заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп. В своєму виступі вона побажала учасникам дійства здоров́'я, радості, гарних подарунків і щоб здійснились всі дитячі мрії.

Дід Мороз і Снігуронька подарували дітям цукерки та іграшки.

Сподіваємось, що, завдяки святу, малюки відчули: вони не є самотніми, їх люблять, вони потрібні нашому суспільству.

Назад