НОВА СТАРА ОКРУЖНА КОМІСІЯ

14.04.2019 14:11

з виборів президента України зібралась на своє установче засідання
Одна окружна комісія – яка зорганізувала голосування в Новоселицькому виборчому окрузі під час першого туру голосування на президентських виборах, склала свої повноваження. Інша, яка займатиметься цим у другому турі, зібралась на своє перше засідання. Втім, не така вона й інша – в малій залі РБК, де постійно проходять засідання, – знайомі все обличчя. У штабах лідерів перегонів придивились до роботи тих, хто був у складі першої, і запросили до своїх команд на другий тур. 
Комісію знову очолює Ростислав Сірко, який представляє кандидата Петра Порошенка, секретар комісії – Сніжана Обершт від Володимира Зеленського.
Члени комісії, які представляють кандидата на пост Президента України Петра Порошенка: Бушила Ганна Михайлівна, Вакарчук Ганна Леонтіївна, Канарський Роман Ярославович, Литвинюк Антоніна Василівна, Нікітіна Тетяна Георгіївна, Торончук Іван Желувич.
Від Володимира Зеленського у комісії працюватимуть: Бедяк Галина Миколаївна, Житарюк Віра Олександрівна, Каліструк Микола Іванович, Перебиковська Кристина Володимирівна, Тома Руслан Георгійович, Чиботару Василь Васильович.
(Постанова ЦВК №773 від 10.04.2019 р.)
На своєму першому засіданні члени комісії присягнули чесно організувати вибори, прийняли повноваження від попередників і обговорили низку організаційних питань.

Назад