НАЦПОЛІЦІЯ ЛІКВІДУВАЛА МІЖНАРОДНИЙ КАНАЛ НЕЗАКОННОГО ВВЕЗЕННЯ СПИРТУ, ЯКИЙ ПРОЛЯГАВ, ЗОКРЕМА, ЧЕРЕЗ НОВОСЕЛИЧЧИНУ

23.04.2019 14:18

Проаналізувавши інформацію, отриману під час викриття підпільних виробництв фальсифікованого алкоголю на території Львівської та Хмельницької областей, оперативники Департаменту захисту економіки Нацполіції встановили канал постачання етилового спирту.
Як з’ясували оперативники, етиловий спирт невеликими партіями незаконно завозився до Чернівецької області з сусідньої країни. У м. Сокиряни на відстані кількох сотень метрів від українсько-молдовського кордону знаходилася так звана «перевалочна» база.
Аби приховати протиправну діяльність, власники «перевалочної» бази запускали на територію автомобілі покупців лише за попередньою домовленістю. Завантаження продукції відбувалося здебільшого вночі.
У подальшому сировина для виготовлення фальсифікованого алкоголю постачалась до підпільних цехів, що знаходилися у Львівській та Хмельницькій областях, та які були викриті правоохоронцями.
19-20 квітня оперативники Департаменту захисту економіки та слідчі Головного слідчого управління Національної поліції провели процесуальні заходи у Хмельницькій, Львівській та Чернівецькій області.
Загалом на «перевалочній» базі у Чернівецькій області, у підпільному цеху на Львівщині та вантажівці, що була зупинена на автошляху у Хмельницькій області під час транспортування сировини, правоохоронці вилучили 67 тисяч літрів спирту, порожню тару, марки акцизного податку України з ознаками підробки та обладнання для виготовлення фальсифікату.
Крім того, на території «перевалочної» бази було виявлено вантажний автомобіль, який чекав на завантаження. Всередині транспортного засобу знаходилися порожні бочки для сировини.
За словами зловмисників, з такої кількості спирту було б виготовлено 340 тисяч пляшок фальсифікованого алкоголю.
Таким чином, завдяки проведеним заходам працівників поліції було ліквідовано міжнародний канал незаконного ввезення на територію України етилового спирту та попереджено потрапляння на споживчий ринок великої кількості фальсифікованої алкогольної продукції.

Департамент захисту економіки
Національної поліції України

Назад