«НАШ ЛІКАР»: 5 МІСЯЦІВ РОБОТИ

25.11.2018 20:19

РОЗПОЧИНАЮЧИ РОБОТУ У «НАШОМУ ЛІКАРІ», МИ СТАВИЛИ ПЕРЕД СОБОЮ МЕТУ НАДАВАТИ НАСЕЛЕННЮ РАЙОНУ ЯКІСНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ УРОЛОГІЧНОГО, АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНОГО НАПРЯМІВ ТА УЛЬТРАЗВУКОВОЇ І ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ, РОЗПОВІДАЄ ОДИН ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ КЛІНІКИ СЕРГІЙ КИШЛАР. ЯКІ ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ?

Завдяки сучасному оснащенню кабінетів досягнуто хороших результатів. Щодо урологічного напряму. За час роботи виявлено 8 випадків онкологічних захворювань, з них три випадки раку сечового міхура, які були попередньо діагностовано при ультразвуковому обстеженні та підтверджені при відеоцистоскопії, 5 випадків раку простати. Всі чоловіки після 45 років в обов’язковому порядку проходять скринінг ПРОСТАТ СПЕЦИФІЧНОГО АНТИГЕНУ, який дає змогу діагностувати рак простати на ранніх стадіях. Всі виявлені хворі успішно прооперовані в центрі ендоурологіі та літотрипсіі.

Акушерсько-гінекологічний кабінет. Виявлено п’ять випадків кістом яєчників, рак яєчників – один випадок, фіброміоми матки –17, інша патологія. Завдяки сучасній відеокольпоскопіі виявлено 33 випадки дисплазіі шийки матки, 23 з них проліковані та один випадок направлений на дообстеження в ООД.

Наявність сучасного ультразвукового обладнання дає змогу проведення якісного обстеження. Наявність трансвагінального та трансректального датчика підвищує точність діагностики захворювань жіночої та чоловічої статевої систем.

Надається висококваліфікована допомога хворим з варикозною хворобою вен нижніх кінцівок. Виявлені при ультразвуковому обстеженні хворі консультуються судинним хірургом та прооперовані сучасними лазерними методами.

Отже, якщо вам потрібні якісні медичні послуги уролога, акушер-гінеколога, невропатолога, судинного хірурга, ультразвукового обстеження та лабораторної діагностики ми завжди раді прийняти та обстежити вас на високому рівні в комфортних умовах за попереднім записом.

«Наш лікар»

Назад