НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В НОВОСЕЛИЦІ ВІДКРИЮТЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

08.08.2018 11:56
Хід підготовки до найголовнішого свята держави обговорили члени організаційного комітету, засідання якого відбулося минулого понеділка під керівництвом голови райдержадміністрації Євгенії Бойко, інформує офіційний сайт РДА. Члени організаційного комітету обговорили заходи та висловили свої пропозиції щодо відзначення в районі 27-ї річниці незалежності України, 100-річчя відродження української державності та Дня Державного Прапора.
З нагоди цих свят у районному будинку культури відбудуться урочистості, покладання корзин та квітів до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченку та святковий концерт. Планують за традицією організувати виставки художніх робіт викладачів та учнів Новоселицької художньої школи, вихованців будинку дитячої творчості, виробів декоративно-прикладного мистецтва.
Напередодні дня народження країни, у День Державного прапора, заплановано урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру, який вже з  1 вересня запрацює в Новоселиці.
Святкові заходи та покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції відбудуться в усіх населених пунктах району.
Назад