НА ЗАРПЛАТУ ПРАЦІВНИКАМ ЖИЛІВСЬКОЇ СІЛЬРАДИ, «КОЛОСУ» І НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ

08.08.2018 11:42
виділили кошти на позачерговому засіданні комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, засідання якої відбулось у понеділок під Василя Сухораба за участі голів районної ради та районної державної адміністрації Дмитра Вакарюка та Євгенії Бойко.
Депутати обговорили ситуацію, яка склалась з виплатою заробітної плати працівникам Жилівської сільської ради, КУ РФОК «Колос» та придбанням обладнання для реалізації в районі державного проекту «Нова українська школа». Рекомендували виділити з резервного фонду районного бюджету кошти в сумі 40,7 тис. грн. Жилівській сільській раді та 180,0 тис. грн. РФОК «Колос» для забезпечення протягом наступних двох місяців виплат по захищених статях. Також члени комісії погодили перерозподілення асигнувань по відділу освіти для закупівлі обладнання першокласникам, інформує офіційний сайт районної ради. 
Йшлося і про виділення коштів на придбання інсуліну для хворих з цукровим діабетом у сумі 350 тис. грн. Вирішено розглянути дане питання на черговому засіданні комісії.
Назад