НА НОВОСЕЛИЧЧИНІ БУДЕ 4 ГРОМАДИ?

17.07.2015 12:22

Буковинці можливо об’єднаються у 32 територіальні громади, чотири з яких можливо будуть на Новоселиччині. Принаймні, таке рішення минулого віторка прийняли на засіданні робочої групи за участю депутатів облради та керівництва ОДА після розгляду другої частини перспективного плану об’єднання спроможних громад.

Поінформовано, що станом на 14 липня до регіонального Офісу реформ надійшло 120 рішень місцевих рад. За результатами розгляду рішень сільських, селищних, міських рад, 41 територіальна громада відмовились об’єднуватись з будь-якою іншою територіальною громадою, 7 територіальних громад повідомили про продовження консультацій з громадянами з метою визначення щодо подальшої перспективи об’єднання, а 72 територіальні громади готові об’єднуватись з іншими селами в об’єднані територіальні громади.

Учасники зібрання запропонували обласній раді на наступній сесії прийняти доповнений місцевими радами краю та прийнятий за основу обласною радою перспективний план.

За повідомленням обласних ЗМІ

Від редакції. Станом на сьогодні планується, що на Новоселиччині буде створено чотири об’єднані громади. Про це редакцію повідомив перший заступник голови РДА Дмитро Вакарюк, який представляв Новоселиччину на засіданні групи. Мова йде, зокрема, про об’єднані громади з центрами в Мамализі та Новоселиці. Бояни з Магалою після виходу попереднього числа газети передумали об’єднуватись. Тому у причернівецькій зоні конфігурації нині такі: Боянсько-Припрутська громада та Магальсько-Рідківська. Чорнівка надумала приєднатись до обласного центру. Топорівці вирішили не об’єднуватись ні з ким. Самі по собі воліють залишатись Костичани, Тарасівці, Маршинці, Черленівка і Жилівка. Котелеве чекає, хто до нього приєднається Але це, повторимось, станом на сьогодні, до наступного виходу газети знову можуть бути зміни. І це – лише перспективний план, наголошує Дмитро Вакарюк. Зміни ще можуть бути. І це природньо. Адже процес об’єднання, як наголосив голова ОДА Олександр Фищук, – добровільний.

Назад