НА НАСУПНИЙ ВІВТОРОК СКЛИКАЮТЬ ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

05.04.2017 17:35

НА НАСУПНИЙ ВІВТОРОК СКЛИКАЮТЬ ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Як ідеться в офіційному повідомленні: "Голова районної ради Дмитро Вакарюк з метою розподілу субвенції з обласного бюджету, у відповідності до листа районної державної адміністрації від 04 квітня 2017 року № 1088, керуючись частиною 5 статті 46 та пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 21 частини 2.1 розділу ІІ Регламенту районної ради, підписав розпорядження від 04 квітня 2017 року № 8-р про скликання 11 квітня 2017 року ХІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним:
1. Про внесення змін до рішення ХІ чергової сесії районної ради УІІ скликання №3-11/16 «Про районний бюджет на 2017 рік» від 22 грудня 2016 року.
2. Про звернення депутатів Новоселицької районної ради Чернівецької області до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, голови НКРЕКП «Щодо скасування абонементної плати за газ».
3. Про звернення депутатів Новоселицької районної ради Чернівецької області до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України Тіміша Г.І., Бурбака М.Ю., Федорука М.Т. «Щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами».
4. Про внесення доповнень до Статуту Комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури».
5. Про депутатські запити, внесені на ХІІІ позачерговій сесії районної ради УІІ скликання.
6. Різне.
На сесію запрошують депутатів районної ради VІІ скликання, голову районної державної адміністрації, заступників, керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації, представників ЗМІ.
Робота сесії розпочнеться о 10-ій годині в залі засідань районної ради (вул.Чкалова,7).

Назад