НА БУКОВИНІ ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧАЮТЬ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

15.05.2019 16:44

19 травня в Україні відзначатимуть Всесвітній день сімейного лікаря. Професійне свято лікарів первинної медичної допомоги запроваджене у нашій державі у 2017 році, тож є досить новим для українського суспільства.
За ініціативи Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА цьогоріч вперше Всесвітній день сімейного лікаря відзначили на Буковині, інформує https://www.medcv.gov.ua.
У рамках відзначення в області професійного свята лікарів первинної медичної допомоги 14 травня у Хотині та Сторожинці відбулись урочисті наради. До участі у засіданні, яке було проведене у Хотині, запросили керівників центрів ПМСД та сімейних лікарів Сокирянського, Кельменецького, Новоселицького, Глибоцького, Герцаївського, Хотинського районів та медичних закладів ОТГ даних територій. До урочистостей у Сторожинці долучились головні лікарі центрів ПМСД та сімейні лікарі Вижницького, Путильського, Кіцманського, Заставнівського, Сторожинецького та медичних закладів ОТГ цих територій відповідно.
Найбільш сумлінних працівників, серед яких і новоселиччани, відзначили Подяками Департаменту охорони – за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі краю.
Окремо привітання та Подяки за розвиток донорського руху на Буковині сімейні лікарі отримали від головного лікаря Чернівецького обласного центру служби крові Анжеліки Каланчі.

Назад